Bandschuurmaschine pneumatisch
Makkelijk voor smalle ruimtes en kleine hoekjes.
- toerental = 16,000rpm
- schuurband = 10 x 330mm
- luchtaanlsluiting = 1/4''
- slangaansluiting = 3/8''
- gem. luchtverbruik = 170 L/min
- werkdruk = 6,3 bar
Losse schuurband verkrijgbaar in 60grit, 80grit en 120grit.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,91 kg |