Palm schuurmachine pneumatisch
Deze polijstmachine draait excentrisch.
max. toerental = 12,000rpm
gemiddeld luchtverbruik = 226 L/min
pad = 6" (150mm)
excentrische uitslag = 5mm
luchtaansluiting = 1/4"
slang aansluiting = 3/8''
werkdruk = 6,3 bar
met afzuigslang en stofzak
Productafmetingen:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 1,07 kg |