Compressor pomp
Zion-Air CP compressor pompen zijn van uitstekende kwaliteit.
Iedere CP pomp is klep gestuurd en voorzien van een gietijzeren cilinderwand.
Luchtfilter / pakking en kleppenset's zijn uit voorraad leverbaar.
Pomp wordt inclusief poelie geleverd.
- pomp voor CP30A10 compressor
- aantal cilinders = 2
- bouw wijze pomp = lijn
- luchtdruk = 10bar
- luchtopbrengst = 486 L/min
- toerental = 1350rpm
- diameter poelie = 391mm
- hart tot hart links naar rechts = 155mm
- hart tot hart voor naar achter = 140mm
Productafmetingen:
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 350 mm |
| Weight | 13,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 320 mm |
| Height | 430 mm |
| Weight | 14,50 kg |