Kabelknipper
Deze kabelknipper werkt met een hydraulische handpomp of met een elektrische hydraulische pomp. De knipper is geschikt voor dikke kabels.
knipkracht = 60KN
knipbereik = 100mm diameter voor telefoonkabel
75mm diameter voor aluminium kabel / gewapend koper
slag = 115mm
olie capaciteit = 115ml
Verpakt in stalen kist
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 12,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 515 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 12,10 kg |