Compressor pomp
De Zion-Air CPP lijn bestaat uit degelijke gietijzeren klepgestuurde pompen.
Door het lage toerental en V/W vorm zijn de pompen ideaal voor inbouw in geluidsgedempte kasten.
Let op: De pomp wordt geleverd zonder poelie. Deze zijn los verkrijgbaar.
- pomp voor CP30S8 silent compressor
- aantal cilinders = 3
- bouw wijze pomp = W
- luchtdruk = 8bar
- luchtopbrengst = 360 L/min
- toerental = 750rpm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 550 mm |
| Weight | 30,00 kg |