Muurhaspel / wandhaspel / stroomhaspel / verlengkabel / verlenghaspel / verlengsnoer
Makkelijk in gebruik. De kabel rolt automatisch op en de haspel is op verschillende lengtes instelbaar. Wordt geleverd met 10m 3 x 1,5mm2 stroomkabel 1m aansluitkabel. De haspel is 180 graden zwenkbaar.
- kabellengte uit = 10mtr
- kabellengte in = 1mtr
- rubber kabel diameter = 3x1,5mm2
- AC250V / 15A / 50Hz
- IP42
Specificaties
| Isolatieklasse | IP42 |
Productafmetingen:
| Length | 260 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 3,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 305 mm |
| Weight | 3,81 kg |