Oprijplaat aluminium.
- lengte = 200cm
- breedte = 35cm (inwendig 30cm)
- dikte / hoogte = 70mm
- capaciteit = 500kg per stuk / 1000Kg per set
Met extra handvat.
Let op: de platen mogen niet puntbelast worden, capaciteit is over de gehele oppervlakte
Prijs per stuk
Productafmetingen:
| Length | 2.080 mm |
|---|---|
| Width | 355 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 8,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 2.100 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 370 mm |
| Weight | 10,00 kg |