Torso 100% aluminium oprijplaten zijn gemaakt in Europa en voldoen aan de laatste Europese richtlijnen. Ideaal voor auto's, tractoren en kleine vrachtwagens, ze zijn sterk maar toch licht van gewicht, met een draagvermogen van 2950 kg. Uitgerust met een anti-slip oppervlak, zorgen ze voor veilig laden in elke situatie.
Specificaties
| Laadvermogen max. | 2900 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Oprijplaat | 350 x 2500 mm |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 2.300 mm |
| Productbreedte | 345 mm |
| Producthoogte | 100 mm |
| Productgewicht | 40,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 2.300 mm |
| Verpakkingsbreedte | 345 mm |
| Verpakkingshoogte | 100 mm |
| Gewicht | 40,00 Kg |