Torso 100% aluminium oprijplaten zijn gemaakt in Europa en voldoen aan de laatste Europese richtlijnen. Ideaal voor auto's, tractoren en kleine vrachtwagens, ze zijn sterk maar toch licht van gewicht, met een draagvermogen van 3000 kg. Uitgerust met een anti-slip oppervlak, zorgen ze voor veilig laden in elke situatie.
Specificaties
| Lengte | 3.2 m |
| Laadvermogen max. | 3000 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Oprijplaat | 350 x 3200 mm |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 3.200 mm |
| Productbreedte | 350 mm |
| Producthoogte | 115 mm |
| Productgewicht | 57,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 3.200 mm |
| Verpakkingsbreedte | 350 mm |
| Verpakkingshoogte | 115 mm |
| Gewicht | 57,00 Kg |