Zaagblad
- geschikt voor metaal afkortzaag CS225
- maat = 225mm
- aantal tanden = 220
Productafmetingen:
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 2 mm |
| Weight | 0,58 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 235 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,65 kg |
Zaagblad
- geschikt voor metaal afkortzaag CS225
- maat = 225mm
- aantal tanden = 220
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 2 mm |
| Weight | 0,58 kg |
| Length | 235 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,65 kg |