Opspanklem / opspanset
Inhoud:
- 24 bouten
- 6 kraagmoeren
- 6 T-moeren
- 12 trapblokken
- 6 brugstukken
- 4 koppelmoeren
- boutmaat = M8
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 325 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 5,75 kg |