Hijsketting viersprong
- lengte ketting met haken = 3000mm
- lengte ketting zonder haken = 2610mm
- capaciteit = 5300kg
Bestaat uit:
- 1x topschalm grade 100
- 4x verbindingsschalm grade 100
- 4x inkorthaak grade 100
- 4x ketting grade 100
- 4x veiligheidshaak grade 100
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 22,73 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 24,00 kg |