Hydrauliek cilinder dubbelwerkend
200bar continue druk, de cilinder kan pieken van 400bar weerstaan.
boring = 38,1mm
slag = 457,2mm
max. duwkracht = 2408kg
max. trekkracht = 1337,8kg
zuigerstang = 25,4mm
ingeschoven lengte = 660,4mm
Productafmetingen:
| Length | 660 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 6,4 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 6,60 kg |