Hydrauliek cilinder dubbelwerkend
200bar continue druk, de cilinder kan pieken van 400bar weerstaan.
- boring = 50,8mm
- slag = 1219,2mm
- max. duwkracht = 4281kg
- max. trekkracht = 2608,8kg
- zuigerstang = 28,6mm
- ingeschoven lengte = 1422,4mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 29,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.550 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 90 mm |
| Weight | 30,00 kg |