Automatisch tankpistool
- aan te sluiten op aan elektrische pompen en tanks
- opbrengst = 8 - 50l/min
- slang draaibare aansluiting inbegrepen
- Aansluiting inlaat = 1''m inwendige schroefdraad
- diameter van de uitloop = 15/16''
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 420 mm |
| Productbreedte | 210 mm |
| Producthoogte | 50 mm |
| Productgewicht | 1,03 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 420 mm |
| Verpakkingsbreedte | 190 mm |
| Verpakkingshoogte | 60 mm |
| Gewicht | 1,15 Kg |