Uitdeuktas paddenstoel / ronde vormstaak / plaatwerk dolly
Ideaal voor het vormen en kloppen van plaatwerk. Wordt gebruikt in combinatie met verschillende nylon en houten hamers.
- afmetingen = 150 x 150 x 60mm
- materiaal = gegoten staal
Productafmetingen:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 215 mm |
| Weight | 7,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 245 mm |
| Weight | 7,20 kg |