Uitdeuktas / vormstaak / plaatwerk dolly
Zwaar uitgevoerde dolly geschikt voor het kloppen van plaatwerk.
Wordt gebruikt in combinatie met verschillende nylon en houten hamers.
- afmetingen = 280 x 160 x 160mm
- materiaal = gegoten staal
Productafmetingen:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 1,71 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 650 mm |
| Height | 840 mm |
| Weight | 2,08 kg |