Dieselpomp
- motor = asynchroon, 1 fase, gesloten type
- opbrengst = 120 L/min
- voltage = 230V
- vermogen = 1100 watt
- aanzuighoogte = 2,5m
- max. druk = 2bar
- omwentelingen = 3360 T/min
- aansluiting = 1''
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 300 mm |
| Weight | 15,61 kg |