Waterpomp dieselmotor elektrische start
waterpomp:
- aansluiting = 50mm / 2"
- opvoerhoogte = 26m
- tijd zelfaanzuiging = 70s/4m
- max. aanzuigdiepte = 8m
- capaciteit = 36m3/hr / 600L/min
- dB (10m) = 72
- LWa = 100dB
motor:
- motor model = 170F
- motor snelheid = 3600rpm
- motor type = enkele cilinder, 4-takt luchtgekoelde dieselmotor
- waterverplaatsing = 211cc
- slag boring = 70 x 55mm
- elektrische start
- tankinhoud = 2,5L
* wordt geleverd inclusief slangtules
Productafmetingen:
| Length | 525 mm |
|---|---|
| Width | 455 mm |
| Height | 510 mm |
| Weight | 52,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 540 mm |
|---|---|
| Width | 470 mm |
| Height | 530 mm |
| Weight | 55,00 kg |