Dieselpomp set
De pomp wordt geleverd met 4m brandstofslang, klemmen, een tankpistool en div. slangklemmen en koppelingen
- opbrengst = 40 L/min
- voltage = 24V
- stroomsterkte = 13amp
- aanzuighoogte = 2m
- max. druk = 1,2bar
- snelheid = 3200 t/min
- aansluiting = 3/4''
- elektromotor beschermingsklasse = IP55
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 7,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 300 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 8,50 kg |