Deze adapter verbindt een Morse-Taper MT3 aansluiting met een Weldon-opname van 31,75 mm (1¼″). Geschikt voor de Fluxon MB100 kernboormachines, zodat kernboren met grote Weldon-opname eenvoudig kunnen worden gebruikt.
Specificaties
| Aansluiting 1 | type: Morse taper (MT3) / model: uitwendig |
| Aansluiting 2 | type: Weldon / maat: 31,75 mm (1¼″) / model: intern |
| Binnen diameter min. | 61 mm |
| Buiten diameter | 100 mm |
| Meetsysteem | metrisch (mm) |
| Inclusief | Koelring |
Productafmetingen:
| Length | 185 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,94 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,96 kg |