Krachtdop 1'' 115mm
De Krachtdop van XPTools is gemaakt van hoogwaardig chroom-molybdeenstaal, deze socket is schokbestendig en bestand tegen slijtage. Het is perfect voor gebruik met een slagmoersleutel, waardoor het een ideale tool is voor elke garage of werkplaats.
Specificaties
| Maat | 115mm |
| Aansluiting | 1" |
| Lengte | 135mm |
| Wanddikte | 19mm |
| Materiaal | CrMo |
Productafmetingen:
| Length | 154 mm |
|---|---|
| Width | 154 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 6,95 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 165 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 7,06 kg |