Krachtdop 1'' 44mm
De Krachtdop van XPTools is gemaakt van hoogwaardig chroom-molybdeenstaal, deze socket is schokbestendig en bestand tegen slijtage. Het is perfect voor gebruik met een slagmoersleutel, waardoor het een ideale tool is voor elke garage of werkplaats.
Specificaties
| Maat | 44mm |
| Aansluiting | 1" |
| Lengte | 65mm |
| Wanddikte | 10.4mm |
| Materiaal | CrMo |
Productafmetingen:
| Length | 64 mm |
|---|---|
| Width | 64 mm |
| Height | 79 mm |
| Weight | 0,97 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 65 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,98 kg |