Krachtdop 1'' 45mm
De Krachtdop van XPTools is gemaakt van hoogwaardig chroom-molybdeenstaal, deze socket is schokbestendig en bestand tegen slijtage. Het is perfect voor gebruik met een slagmoersleutel, waardoor het een ideale tool is voor elke garage of werkplaats.
Specificaties
| Maat | 45mm |
| Aansluiting | 1" |
| Lengte | 90mm |
| Wanddikte | 10.4mm |
| Materiaal | CrMo |
Productafmetingen:
| Length | 67 mm |
|---|---|
| Width | 67 mm |
| Height | 90 mm |
| Weight | 1,22 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 1,24 kg |