Krachtdop 3/4'' 55mm
De Krachtdop van XPTools is gemaakt van hoogwaardig chroom-molybdeenstaal, deze socket is schokbestendig en bestand tegen slijtage. Het is perfect voor gebruik met een slagmoersleutel, waardoor het een ideale tool is voor elke garage of werkplaats.
Specificaties
| Maat | 55mm |
| Aansluiting | 3/4" |
| Lengte | 70mm |
| Wanddikte | 10.9mm |
| Materiaal | CrMo |
Productafmetingen:
| Length | 78 mm |
|---|---|
| Width | 78 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 1,14 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 85 mm |
|---|---|
| Width | 85 mm |
| Height | 95 mm |
| Weight | 1,18 kg |