Holpijpenset
- maten = 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 en 12
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,60 kg |
Holpijpenset
- maten = 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 en 12
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,60 kg |