Vatenroller
Met een capaciteit van 300kg, een robuuste gelaste RVS constructie en 4 stevige zwenkwielen is deze vatenroller zeer geschikt voor het gemakkelijk verplaatsen van rechtopstaande 200L vaten.
capaciteit = 300kg
olievat maat = 200L
diameter = 610mm
wiel maat = 75 x 35mm
materiaal = RVS
Specificaties
| Hefcapaciteit | 3000 kg |
| Wanddikte | 4 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Vaten capaciteit | 200 L |
| Maat zwenkwielen | 75 x 35 mm |
| Ring diameter (binnenzijde) | 610 mm |
| Draagstrips breedte | 81 mm |
| Hoogte opstaanderand | 50 mm |
Productafmetingen:
| Length | 610 mm |
|---|---|
| Width | 610 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 5,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 640 mm |
|---|---|
| Width | 640 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 7,30 kg |