Machineklem / freesklem
- breedte bek = 106mm
- hoogte bek = 29mm
- max. opening = 104mm
Productafmetingen:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 165 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 3,4 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 3,60 kg |