Machineklem / freesklem
- breedte bek = 153mm
- hoogte bek = 29mm
- max. opening = 153mm
Productafmetingen:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 218 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 6,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 385 mm |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 6,50 kg |