Generator dubbel gelagerd
- vermogen = 6KVA
- spanning= 230V
-
merk = Sincro
- toerental = 3000rpm
- as maat = 24mm
Productafmetingen:
| Length | 435 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 265 mm |
| Weight | 37,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 450 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 275 mm |
| Weight | 39,00 kg |