Generator Kracht= 8KVA spanning= 220VOLT Merk = Sincro Power Dubbele Lager GrootteSchacht = 24MM
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 38,00 kg |