CEE contrastekker
nominale stroom = 16A
nominale spanning = 400V
type = 2P aarde
kabel diameter = 6,5 tot 14mm
beschermingsgraad = IP44
conform IEC309-2
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 52 mm |
|---|---|
| Width | 78 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 0,19 kg |