CEE contrastekker
nominale stroom = 32A
nominale spanning = 400V
type = 3P+ N + aarde
kabel diameter = 12 - 22mm
beschermingsgraad = IP44
conform IEC309-2
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0,25 kg |