CEE-koppeling 16A, 5-polig, 400V met kabelinvoer aan de bovenzijde (8–16 mm). Uitgevoerd met klapdeksel met duimgrip, schroefklemmen en snelsluitsysteem (turn2fix). Spatwaterdicht volgens IP44 en geschikt voor gebruik volgens IEC 60309, EN 60309 en VDE 0623. Voorzien van onvernikkelde contacten en 6h-positieaanduiding.
Specificaties
| Amperage (400V) | 16A |
| Voltage | 400V |
| Aantal polen | 5 |
| Kabelinvoer | Schroefwartel |
| IP-beschermingsklasse | IP44 |
| Materiaal | Thermoplast |
| Aansluiting type | Schroefklem |
| Insteekrichting | Recht |
| Aardpenpositie | 6h (IEC 60309) |
| Kabeldiameter | 8 - 16 mm |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400V (50+60 Hz) |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 285 mm |
| Productbreedte | 185 mm |
| Producthoogte | 130 mm |
| Productgewicht | 0,2 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 0 mm |
| Verpakkingsbreedte | 0 mm |
| Verpakkingshoogte | 0 mm |
| Gewicht | 0,00 Kg |