Lus, snap dicht en draag.
Organiseer, draag en bewaar kabels, snoeren, slangen, touw en meer.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,08 kg |
Lus, snap dicht en draag.
Organiseer, draag en bewaar kabels, snoeren, slangen, touw en meer.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,08 kg |