Kogelgewricht solenoid
Productafmetingen:
| Length | 34 mm |
|---|---|
| Width | 11 mm |
| Height | 32 mm |
| Weight | 0,035 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 16 mm |
| Weight | 0,04 kg |
Kogelgewricht solenoid
| Length | 34 mm |
|---|---|
| Width | 11 mm |
| Height | 32 mm |
| Weight | 0,035 kg |
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 16 mm |
| Weight | 0,04 kg |