Solenoid / stoprelais
Dubbele spoel
automatische schakelaar
Productafmetingen:
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 71 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,65 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 227 mm |
|---|---|
| Width | 780 mm |
| Height | 56 mm |
| Weight | 0,80 kg |
Solenoid / stoprelais
Dubbele spoel
automatische schakelaar
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 71 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,65 kg |
| Length | 227 mm |
|---|---|
| Width | 780 mm |
| Height | 56 mm |
| Weight | 0,80 kg |