Solenoide / stopmagneet 24V flens cummins
Productafmetingen:
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 95 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,75 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 64 mm |
| Weight | 0,90 kg |
Solenoide / stopmagneet 24V flens cummins
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 95 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,75 kg |
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 64 mm |
| Weight | 0,90 kg |