CEE stekker
nominale stroom = 16A
nominale spanning = 250V
type = 2P + aarde
kabel diameter = 6,5 tot 14mm
beschermingsgraad = IP44
conform IEC309-2
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,12 kg |