Verdeelstekker
rubber
230V
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,36 kg |
Verdeelstekker
rubber
230V
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,36 kg |