Stroompaddestoel verdeelkast 32A
Met handvat, sluiting, stroomonderbreker en 2mtr kabel
Input:
- CEE stekker 32A 5P N E 415V
Output:
- CEE stopcontact 32A 5P N E 415V
- CEE stopcontact 16A 3P N E 380V
4 stopcontacten (DIN 49440) 16A 230V
IP44
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 4,50 kg |