Verloopstekker 230V - 16A 1m 3G 2.5mm
Specificaties:
16A
200-250V
kabel lengte = 1m H07RN-F
aantal aders = 3
geleiderdoorsnede = 2.5 mm2
IP44
Productafmetingen:
| Length | 1.260 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0,467 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,49 kg |