SCHUKO-inbouwstopcontact 230V, 16A met schroefaansluiting. Gemaakt van hoogslagvast thermoplast, hitte-, koude- en UV-bestendig. Spatwaterdicht volgens IP54 en voorzien van viervoudige flensbevestiging, klapdeksel en achter- en onderaansluiting.
Specificaties
| Stroomsterkte | 16A |
| Voltage | 230V |
| Aantal polen | 2 |
| IP-beschermingsklasse | IP54 |
| Kleur | Grijs |
| Insteekrichting | Recht |
| Flensmaat | 50 x 50 mm |
| Materiaal | Thermoplast |
| Aansluiting type | Schroefklem |
Productafmetingen:
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 295 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 0,04 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,00 kg |