CEE combi-wandcontactdoos IP44, 16A, 5-polig, 400V met geïntegreerd SCHUKO stopcontact. Voorzien van aansluiting tot 10 mm², volledig voorgemonteerd en verdraaid. Kabelinvoer mogelijk van boven, onder of achter. Bij 32A is het SCHUKO-stopcontact beveiligd met trage 10A-zekering. Inclusief trekontlasting.
Specificaties
| Amperage (400V) | 16A |
| Voltage | 230V / 400V |
| Aantal polen | 2, 5 |
| IP-beschermingsklasse | IP44 |
| Materiaal | Thermoplast |
| Aansluiting type | Schroefklem |
| Aardpenpositie | 6h (IEC 60309) |
| Spanning volgens EN 60309-2 | 400V (50+60 Hz) |
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,00 kg |