CEE wandcontactdoos
nominale stroom = 63A
nominale spanning 400V
type = 3P + N + aarde
beschermingsgraad = IP67
wartel = M25
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 260 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 1,10 kg |