Universele aanloop condensator 40 uf
- spanning = 450 V / 500 V
- lengte = 92mm
- diameter = 45mm
- aansluiting = AMP 6.3mm
- voor montage bij motor
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 92 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,14 kg |