Universele aanloop condensator 400 uf
- spanning = 450V
- lengte = 120mm
- diameter = 55mm
- spanning = 450V
- lengte = 120mm
- diameter = 55mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,25 kg |