Universele aanloop condensator 20 uf
- spanning = 450 V
- voor montage bij motor
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 68 mm |
|---|---|
| Width | 32 mm |
| Height | 56 mm |
| Weight | 0,12 kg |
Universele aanloop condensator 20 uf
- spanning = 450 V
- voor montage bij motor
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 68 mm |
|---|---|
| Width | 32 mm |
| Height | 56 mm |
| Weight | 0,12 kg |