Kabel trekkous
- maatbereik = 15 - 18mm
- totale lengte = 480mm
- kracht = 425kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,05 kg |
Kabel trekkous
- maatbereik = 15 - 18mm
- totale lengte = 480mm
- kracht = 425kg
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,05 kg |