Let op! Het nieuwe product is nu beschikbaar, volg de link om meer details te weten te komen >>>
Deze professionele Fluxon LED schijnwerper is ideaal voor het verlichten van werk- en bouwplaatsen. De lamp is oplaadbaar en heeft een lichtopbrengst van 2200 lumen.
De schijnwerper is 90 graden draaibaar en is voorzien van sterke magneten in de voet.
Specificaties:
- materiaal = gegoten aluminium
- vermogen = 30W
- schakelaar = 100% en 50%
- lichtopbrengst 100% = 2200lm / 3 uur
- lichtopbrengst 50% = 1100lm / 6 uur
- stralingshoek = 120 graden
- accu = 11,1V 4400mAh Li-ion accu
- oplaadtijd = 3 uur
- oplader = 18V / 1A AC-lader
- 90 graden draaibaar
- sterke magnetische voet
- beschermingsgraad = IP54, IK07
Productafmetingen:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 275 mm |
| Weight | 2,62 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 285 mm |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 3,09 kg |